KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Krytý bazén Plaveckého stadionu ve Strakonicích.
Strakonický plavecký stadion má tobogány venku i uvnitř. Venkovní areál patří k nejhezčím v Česku
Krytý bazén Plaveckého stadionu ve Strakonicích.  
Autor / zdroj foto: Jihočeský kraj

Plavecky stadion Strakonice / Strakonice

Plavecký stadion ve Strakonicích nabízí možnost aktivního vyžití po celý rok. Návštěvníci totiž mohou využívat krytý bazén i venkovní areál, který se díky svému umístění a rozloze řadí k nejhezčím v Česku. Milovníci saunování si na své přijdou v sauně nacházející se v části budovy plaveckého stadionu sloužící pro letní sezonu.

Krytý plavecký stadion disponuje pětadvacet metrů dlouhým bazénem se šesti dráhami a startovními bloky jen po jedné straně. Dále se zde nachází parní lázeň, relaxační bazének (teplota vody 36°C) solární louka, šestaosmdesátimetrový tobogán. Šatny se sprchami jsou zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže. Čas využití bazénu se počítá od vstupu do šaten (převzetí zámečku od skříňky na šaty) po opuštění šaten (vrácení zámečku od skříňky na šaty).

Venkovní areál
Venkovní areál patří díky svému umístění a rozloze k nejhezčím v republice. Návštěvníci mohou využívat velký padesátimetrový bazén (hloubka 1,60m - 2,30m) s osmi dráhami, bazén s tobogánem (hloubka 1,60m), dětský bazén (hloubka 0,50m - 0,80m) s klouzačkou a hradem s dvěma menšími skluzavkami a nakonec i brouzdaliště pro ty nejmenší. 

Venkovní areál disponuje půjčovnou sportovního náčiní, kde si návštěvníci mohou půjčit věci na minigolf, stolní tenis, líný tenis, na basketbal, nohejbal, plážový volejbal a velké zahradní šachy.

Sauna
Klasická sauna má samostatný vchod (nelze ji využívat při pobytu v krytém bazénu) a nachází se v části budovy plaveckého stadionu sloužící pro letní sezonu (vchod od silnice I/4). Provoz je rozdělen na dny pro muže a dny pro ženy, pouze čtvrtky a soboty jsou společné.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.