KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Koupaliště v Hluboké nad Vltavou.
Koupaliště je součástí sportovního areálu Hluboká. Hlavními atrakcemi jsou tobogán, skluzavka a masážní lůžka
Koupaliště v Hluboké nad Vltavou.  
Autor / zdroj foto: Město Hluboká nad Vltavou.

Koupaliště Hluboká nad Vltavou / Hluboká nad Vltavou

Koupaliště v Hluboké nad Vltavou se nachází v Podskalí, na levém břehu řeky Vltavy, pod zámkem Hluboká, poblíž vyústění cyklotrasy č. 12 z Českých Budějovic na Hlubokou. Pro odpočinek je k dispozici plocha dětského koutku s houpačkami, kuželkami, stolem na stolní tenis a travnatá plocha u řeky Vltavy se slunečníky. Hlavními atrakcemi jsou šestašedesát metrů dlouhý tobogán, masážní lůžka, skluzavka a vodní hříbek. Koupaliště je v provozu od června do poloviny září.

Pro koupání slouží velký pětadvacetimetrový bazén nepravidelného tvaru s hloubkou do 1,4 metru a dětský bazén s hloubkou do 0,5 metru. Na vstupu k bazénům jsou umístěna brodítka se sprchou. Koupaliště je vybaveno umývárnami se sprchami, WC, převlékárnami a skříňkami pro úschovu věcí návštěvníků.

Pro odpočinek je k dispozici plocha dětského koutku s houpačkami, kuželkami, stolem na stolní tenis a travnatá plocha u řeky Vltavy se slunečníky. Pro sportovní vyžití je v areálu koupaliště beachvolejbalové hřiště včetně možnosti zapůjčení míče a sítě. V prostoru bazénů je dostatek laviček. V areálu koupaliště se nachází provozovna rychlého občerstvení.

Koupaliště je součástí sportovního areálu Hluboká, kde naleznete i tenisové kurty (kryté i otevřené), golfové hřiště, fotbalový areál, zimní stadion (v létě beachvolejbalová arena), volejbalové kurty, baseballový areál, ubytovací kapacity (hotel, chatky).

V sousedství koupaliště lze navštívit moderní bowling se čtyřmi dráhami a italskou restaurací.

Koupaliště je v provozu od června do poloviny září, denně od 10 do 19 hodin.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Koupaliště Hluboká nad Vltavou.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.