SPORT

Dynamo v jihočeském derby remizovalo s Táborskem
Fotbal 15.5.2017

Dlouho to vypadalo, že Dynamo stejně jako na podzim získá tři body za výhru 1:0. Jenže v poslední minutě utkání napálil míč střídající Antonín Presl a bylo srovnáno.

Dukla vstřelila Motoru pět branek a upevnila si první místo v baráži
Hokej 17.4.2017

Jihlava vyhrála nad Motorem České Budějovice i posedmé v sezoně, když soupeře porazila 5:1. Upevnila si tak vedení v barážové tabulce.

České Budějovice uhrály ve Frýdku - Místku první jarní výhru
Fotbal 16.4.2017

Fotbalisté Českých Budějovic se na jaře dočkali. V šestém utkání ve druhé polovině soutěže zvítězili na hřišti Frýdku - Místku 2:0 a připsali si do tabulky vytoužené tři body.

Znojmo porazilo Táborsko třemi góly a s čistým kontem
Fotbal 15.4.2017

V prvním dějství si Znojmo vypracovalo dvoubrankový náskok, z kterého následně těžilo v půli druhé. Povedený zápas završil na samém konci utkání Rosťa Šamánek trefou na 3:0.

Motor vybojoval v prodloužení proti Varům první domácí vítězství
Hokej 15.4.2017

Fanoušci Motoru se konečně dočkali prvního vítězství svého týmu v Budvar aréně v baráži. Zápas s Karlovými Vary byl vyrovnaný a první branku vstřelili hosté, vzápětí vyrovnal Vak. V prodloužení hráli Jihočeši přesilovku, a tu proměnil krásnou střelou Miloslav Čermák.

Dynamo nestačilo na Motor
Hokej 12.4.2017

Ve vzájemných soubojích s Českými Budějovicemi vítězí hosté, Pardubice prohrály sedmý barážový duel 2:3.

Vyloučení srazila Energii, body má Motor
Hokej 10.4.2017

Energetici se v důležitém utkání v boji o extraligu dostali do brzkého vedení zásluhou Milana Mikulíka. Svěřenci Jana Tlačila ale o vedení přišli, a to především kvůli častým vyloučením, která Motor trestal.

Juniorský maraton rozhýbe České Budějovice
Běh 4.4.2017

Největší běžecký závod pro studenty středních škol z celé České republiky je tady! Semifinálové kolo jednadvacátého ročníku Juniorského maratonu odstartuje v Českých Budějovicích.

Dukla Jihlava popáté v sezoně skolila Motor
Hokej 3.4.2017

Dukla Jihlava zvítězila v baráži i potřetí za sebou, když tentokrát skolila Motor České Budějovice 2:1 na nájezdy.

Arma remízovala s Českými Budějovicemi
Fotbal 31.3.2017

Bezbrankovou remízou zakončili fotbalisté českobudějovického Dynama druhou třetinu sezony. Po výsledku 0:0 v Ústí nad Labem tak pokračuje čekání Jihočechů na první jarní výhru.

Jihočeši doma podlehli Karlovým Varům
Hokej 31.3.2017

Motor nedokázal na svém ledě potvrdit výsledek z Pardubic a podlehl Karlovým Varům. Jihočeši přitom byli v zápase aktivnějším týmem a po většinu času kontrolovali hru.

Motor urval v Pardubicích první barážové body
Hokej 29.3.2017

Jihočeši drželi od poloviny zápasu vedení, které ztratili až po sérii oslabení šest minut před koncem. Minutu před závěrečnou sirénou se však ukázala síla Stavjaňových svěřenců a v přesilovce napálil puk do odkryté branky ze špatného úhlu lišácky Luboš Rob.

Budějovičtí vyhráli nad Slavií a budou hrát baráž o extraligu
Hokej 21.3.2017

Jihočeši byli v sérii lepším týmem a vybojovali si postup do vytoužené baráže o extraligu. Slavie urvala jediné utkání, ale i tak jí patří velké uznání za to, jak se popasovala s nepříznivou situací, která ji v této sezoně potkala.

Táborsko povalilo lídra z Hané
Fotbal 19.3.2017

Táborsko podruhé na jaře doma vyhrálo, když v televizním přenosu porazilo lídra tabulky a favorita postupu do první ligy Sigmu Olomouc 2:0.

Slávisté nestačili na Budějovice potřetí v sérii, Motor má mečbol
Hokej 19.3.2017

Čtvrté semifinálové klání sledovalo 4000 diváků a vůbec poprvé v letošní sezoně bylo v Edenu vyprodáno. Sešívaní ale svým příznivcům příliš radosti neudělali. Hosté vyhráli o čtyři branky a vybojovali si tak pro zápas na jihu Čech mečbol.

Slávisté se rvali statečně, první bitvu v Edenu ale ovládly Budějovice
Hokej 18.3.2017

Sešívaní ve třetím měření sil na vítězství proti jihočeskému Motoru nedosáhli. V domácím prostředí Edenu sice Slavia podala velmi bojovný výkon, černá tříminutovka v úvodu prostřední periody však utnula šance na lepší výsledek.