SPORT

Litoměřice doma těsně podlehly Budějovicím
Hokej 17.10.2017

Po dlouhou dobu vyrovnaný zápas přinesl velké množství střel na obou stranách, což přineslo spoustu práce jak pro Tomáše Krále, tak pro Petra Kváču. Přesto oba gólmani své celky drželi a chytili velké množství střel. Stadion se dlouho snažil, v závěru se však povedlo Vlastimilu Dostálkovi otočit definitivně zápas ve prospěch Motoru.

Atraktivní utkání Budějovic ve Znojmě skončilo remízou
Hokej 15.10.2017

Oba celky si vytvořily řadu gólových možností, Jihočeši jich měli hlavně ve druhém dějství víc. Nicméně branky padaly jen mezi 13. a 16. minutou, kdy nejprve poslal hosty do vedení Wermke, ale konečnou remízu 1:1 zařídil znojemský střelec Růsek.

Kladno ve šlágru kola porazilo České Budějovice
Hokej 12.10.2017

Rytíři proti Motoru od úvodní třetiny ztráceli, díky brankám Kloze a Kubíka ovšem vývoj utkání otočili. České Budějovice ještě dokázali srovnat, jenže v závěrečném dějství se už trefili pouze Strnad s Redlichem.

Ve šlágru kola zvítězily České Budějovice nad Karlovými Vary
Hokej 10.10.2017

Vše podstatné se odehrálo už v první třetině, kde padly všechny góly. Po vyrovnaném průběhu se nakonec radovali Jihočeši, kteří byli v souboji šťastnějším mužstvem a připsali si tak tři body.

Ševci vykročili za obhajobou poháru výhrou v Písku
Fotbal 5.10.2017

Fotbalisté Zlína vstoupili do dalšího ročníku poháru MOL Cup vítězně, když si ve 3. kole dokázali poradit s třetiligovými fotbalisty Písku. Ti však nedali Zlínským nic zadarmo.

Motor urval pátou výhru v řadě až v prodloužení
Hokej 5.10.2017

České Budějovice začaly hrát pořádně až ve třetí třetině, díky čemuž si zajistily prodloužení po individuální akci Václava Nedorosta. Poté si dva body proti Třebíči zajistily v prodloužení dorážkou Petera Galamboše.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Jakub Pešek vystřelil Dynamu tři body v Sokolově
Fotbal 25.9.2017

Cenné tři body vezou budějovičtí fotbalisté ze Sokolova. Jihočeši se dostali v jedenácté minutě do vedení díky Jakubu Peškovi a to udrželi až do konce.

Znojmo doma otočilo zápas s Táborskem

S Jihočechy Znojmo sice prohrávalo, ale brzy srovnal Jakub Teplý a vítěznou branku přidal svým prvním gólem v druhé půli střídající David Štrombach.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Vítkovice se s Táborem rozešly smírně
Fotbal 12.9.2017

Poprvé v sezoně se Vítkovice dostaly do vedení, ale nakonec jim v tabulce v kolonce vítězství dál svítí velká nula. Druholigoví fotbalisté Vítkovic v 7. kole Fortuna národní ligy remizovali s Táborskem 1:1 a dál zůstávají patnáctí.

České Budějovice podlehly Příbrami

První porážku v nové sezoně si připsali fotbalisté Dynama České Budějovice na hřišti Příbrami. O jedinou branku se postaral Karsten Ayong přesnou hlavičkou v 64. minutě.

Táborsko porazilo hladce Frýdek-Místek
Fotbal 29.8.2017

Táborsko v premiéře před televizními kamerami na domácím stadionu jednoznačně přehrálo Frýdek-Místek 3:0. Táborsko vyhrálo poprvé v sezoně a v tabulce se posunulo na 12. místo.

Táborsko v Opavě sahalo po třech bodech, ale nakonec prohrálo
Fotbal 22.8.2017

V rámci vloženého kola zavítal tým Táborska na půdu slezské Opavy, kde po výborném výkonu prohrál 2:1. A znovu může hovořit o pořádné porci smůly.

Jachtař Milan Hájek mistrem Evropy
Jachting 21.8.2017

Český jachtař Milan Hájek vybojoval na Lipně titul mistra Evropy ve třídě RS700.