www.jihoceskenemovitosti.cz
VĚDA A TECHNIKA / Počítače a internet
22. 4. 2011 6:34:47
Telefónica O2 v Česku zavede novou technologii VDSL

Ilustrační foto.
Foto: isifa/thinkstock.com
Sdílet článek

  Facebook
  Twitter
  Google
  Linkuj.cz
  Jagg.cz
  Digg
ČR

Mobilní operátor Telefónica O2 od 9. května zavádí v České republice novou technologii VDSL, která až trojnásobně urychlí internet v domácnostech. VDSL je nová technologie pevného internetového připojení, která přináší výrazně vyšší rychlosti stahování i odesílání dat.

Se zvyšujícím se množstvím dat na internetu, rostou také nároky uživatelů na rychlost. Jak potvrzují statistiky společnosti Telefónica O2, současným významným trendem je například sledování videa přes internet, které tvoří téměř třetinu objemu stažených dat.

"S novou technologií přinášíme zákazníkům výrazně vyšší rychlost internetu, stabilní připojení a možnost kombinace s dalšími službami. Nejen, že zdarma navýšíme rychlost internetu, ale zákazníci mohou navíc získat potřebný VDSL modem za jednu korunu," prohlásil Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Podle něj by nová technologie měla být dostupná zhruba polovině českých domácností, což jsou téměř dva miliony. Mobilní operátor zároveň představil nové tarify pevného internetu s rychlostí stahování dat až 25 Mb/s a odesílání až 2 Mb/s.


Autor / zdroj: Mediafax

REKLAMA
 
Nabízíme výkon koordinátora BOZP na staveništi při přípravě i realizaci stavby dle zákona 309/ 2006 Sb, zpracování "Plánu BOZP". Spolehlivost, profesionalita.

 
Karta života, to jsou on-line informace o vašem zdraví a jeho ceně. To je jistota rychlejší léčby a možná i záchrany vašeho života. Chtějte svého pomocníka - Kartu života. Čtěte www.zpmvcr.cz.

 
Nabízíme celou řadu výrobků, které ulehčují a zpříjemňují činnost v kuchyni. Využitím našich bohatých zkušeností a technických možností dosahujeme toho, aby veškeré kuchyňské vybavení vyhovovalo Vašim potřebám.

 
Nabízíme kompletní sortiment všeho co si může Váš pes přát. Od krmení po oblečky. Při výběru nabídky vycházíme z našich dlouholetých zkušeností s pejsky.

 
Kompletní tvorba www stránek a internetových aplikací od návrhu designu až po vlastní webhosting, SEO optimalizace a propojení stránek s Facebookem. www.nd-webs.cz

 
E-shop s chovatelskými potřebami – krmiva, pelíšky a vše potřebné pro psy, kočky, hlodavce a ptactvo, akvaristika, teraristika, odchytové pomůcky. Půjčovna chovatelských potřeb.

 
Profesionální arboristické a výškové práce. Firma se specializuje na rizikové kácení stromů, odborný řez stromů stromolezeckou technikou, statické posudky stromů, likvidaci pařezů a výsadbu stromů. www.arbres.cz

 
Precizní malířské a natěračské práce. Nátěry fasád, střech, podlah. Speciální chemické nátěry (nátěry bazénů, různé nátěry). Protipožární nátěry. Stříkací zařízení Airless.

KOMENTÁŘE
 
REGIONÁLNÍ PARTNER
www.wwwdesign.cz

www.jihoceskenemovitosti.cz

 

Copyright © 2003-2009 WWW design a dodavatelé obsahu. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele zakázáno.

Redakci můžete kontaktovat na emailové adrese jiznicechy@regiony24.cz.