AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
3.8.2020

Tři hledané osoby předali strážníci do rukou policistů

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Během dvou dnů předali strážníci do rukou policistů tři osoby, které se právě ocitly v hledáčku Policie ČR. V jednom případě se dokonce strážníci dostali na půdu městského útulku, kde se ukrýval hledaný muž.

Jedenatřicetiletou ženu, která se v pátek 31. července ocitla v hledáčku policistů, nalezli strážníci v průběhu běžné kontrolní činnosti na sídlišti Máj. Strážníci jí oslovili, když postávala před domem v ulici V. Volfa. Po ověření její totožností ženu převezli na služebnu Policie ČR v Plavské ulici, kde jí předali do rukou policistů.

V sobotu 1. srpna krátce po šesté hodině ranní vyjížděla hlídka městské policie do městského útulku v ulici Na Zlaté stoce. Zdejší zaměstnankyně totiž při příchodu do areálu zastihla uvnitř neznámého muže. Muž se choval zmateně a na přítomnost ženy reagoval útěkem do skrytých zákoutí útulku. Při příjezdu strážníků se měl dotyčný právě schovávat v půdních prostorách stájí pro koně. Strážníci muže nalezli a vyzvali ho k opuštění prostoru. Muž výzvy uposlechl. Strážníci vzápětí zjistili, že se jedná o policisty hledaného jedenatřicetiletého muže z Písecka. Na místo proto přivolali hlídku Policie ČR, která si muže převzala k dalšímu opatření.

Téhož dne krátce před čtvrtou hodinou odpolední přijalo operační středisko městské policie oznámení o hledané mladé ženě, sedící poblíž areálu STK v Nádražní ulici. Strážníci sedmnáctiletou dívku odpovídající popisu nalezli v Klaricově ulici. Dívka měla odejít z domova ve čtvrtek 30. července, od té doby o ní příbuzní neměli žádné zprávy. Strážníci dívku po ověření její totožnosti převezli na Obvodní oddělení Policie ČR. Zde jí předali do rukou policistů.

Autor / zdroj: Věra Školková

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Chodník v ulici Josefa Lomského bude opraven

Kompletní obnovy se dočká chodník v ulici Josefa Lomského v Suchém Vrbném.

Post

Kopytníci v ZOO Tábor využívají v letním horku speciální „drbátka“

Léto, sluncem rozpálený vzduch a spousta obtížného hmyzu. I to patří k prázdninám a dovoleným. A zatímco člověk, když si potřebuje poškrabat svědící k

Post

Cizinec za volantem nadýchal téměř 2 ‰ alkoholu

Muž, přicházející a usedající za volant osobního vozidla stojícího na benzinové čerpací stanici v ulici Na Dlouhé louce, vzbudil v neděli nad ránem po

PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě