AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
3.8.2020

Cizinec za volantem nadýchal téměř 2 ‰ alkoholu

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Muž, přicházející a usedající za volant osobního vozidla stojícího na benzinové čerpací stanici v ulici Na Dlouhé louce, vzbudil v neděli nad ránem pozornost strážníků. Jeho chůze byla totiž značně nejistá. Podezření, že muž před jízdou pil alkohol, se skutečně potvrdilo. Třiatřicetiletý cizinec za volantem osobního vozu nadýchal 1,93 ‰ a 1,91 ‰ alkoholu. Skončil v rukou policistů.

V neděli 2. srpna krátce před třetí hodinou ranní prováděla hlídka městské policie běžnou kontrolní činnost v ulici Na Dlouhé louce. U benzinové čerpací stanice strážníci spatřili muže přicházejícího k zaparkovanému vozidlu. Muž měl zjevné potíže s chůzí, přesto však usedl za volant vozidla a odjížděl. Strážníci vozidlo vzápětí zastavili. Muž na vyzvání k předložení dokladů potřebných k řízení vozidla předložil cestovní pas cizince. Cizího státního příslušníka strážníci zjistili i v jeho spolujezdci. Třiatřicetiletého řidiče následně vyzvali k provedení orientační dechové zkoušky na alkohol. Muž nadýchal alarmujících 1,93 ‰ a 1,91 ‰ alkoholu.

Strážníci mezitím na místo přivolali hlídku Policie, která si celý případ převzala k dalšímu šetření. Třiatřicetiletého cizince nyní čeká obvinění z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Autor / zdroj: Věra Školková

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Chodník v ulici Josefa Lomského bude opraven

Kompletní obnovy se dočká chodník v ulici Josefa Lomského v Suchém Vrbném.

Post

Kopytníci v ZOO Tábor využívají v letním horku speciální „drbátka“

Léto, sluncem rozpálený vzduch a spousta obtížného hmyzu. I to patří k prázdninám a dovoleným. A zatímco člověk, když si potřebuje poškrabat svědící k

Post

Cizinec za volantem nadýchal téměř 2 ‰ alkoholu

Muž, přicházející a usedající za volant osobního vozidla stojícího na benzinové čerpací stanici v ulici Na Dlouhé louce, vzbudil v neděli nad ránem po

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě