AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
25.5.2020

Muži dal bezdůvodně pěstí, strážníci agresora předali policistům

České Budějovice

V pátek 22. května v půl dvanácté večer přijalo operační středisko městské policie oznámení o potyčce několika osob na Sokolském ostrově. Na místo události byly neprodleně vyslány hlídky městské policie.

Při příjezdu strážníků na místo již k žádnému fyzickému konfliktu nedocházelo. Na zemi ležel zraněný muž a okolo něj stálo několik svědků události. Jednadvacetiletý muž měl v oblasti hlavy několik tržných ran. Strážníci mladému muži poskytli první pomoc a přivolali posádku ZZS, která posléze zraněného muže převezla do nemocnice k dalšímu ošetření. Agresor stihl před příjezdem hlídky utéct. Strážníci získali od svědků události podrobný popis útočníka a jali se ho hledat. Útočník si měl vybrat svou oběť zcela náhodně. Prostě se chtěl poprat. Zraněného udeřil pěstí do obličeje a poté se dal na útěk.

Strážníkům městské policie se o pár chvil později podařilo najít mladého muže, který odpovídal popisu, na Náměstí Přemysla Otakara II. Hlídka muže zastavila a vyzvala k prokázání totožnosti a k podání vysvětlení. Osmnáctiletý mladíka z Kaplice se k útoku přiznal a poté byl v rámci součinnosti předveden na obvodní oddělení Policie ČR, kde byl předán policistům k dalšímu opatření.

Svou roli v incidentu jistě sehrál i alkohol. Mladík nadýchal 1,02 promile.

Autor / zdroj: David Štýfal

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Včelám se na radnici daří

Čtyři úly včel byly na střechu radnice umístěny v dubnu 2013. Jeden úl má v současnosti asi 80 000 dělnic, 1500 trubců a jednu matku, která je takovou

Post

Další ročník soutěže Rozkvetlé město je v plném proudu

Pro všechny milovníky okrasných rostlin a barevně voňavého prostředí připravily České Budějovice další ročník soutěže Rozkvetlé město s několika novin

Post

V Táboře bylo otevřeno nové odběrové centrum pro dárce krve

Každý čtvrtek celkem 60 lidí. Třicet dopoledne a stejný počet odpoledne. S takovou kapacitou počítá nové odběrové centrum pro dárce krve v Táboře.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě