AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
13.5.2020

Strážníci dopadli pachatele krádeže několika jízdních kol

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Krádež několika kol v hodnotě téměř 30 tisíc korun neprošla dvaadvacetiletému pachateli z Jindřichohradecka. Svědkem jeho počínání byla totiž městská kamera.

Zásah strážníků na sebe nenechal dlouho čekat. Strážníci muže i s dvěma odcizenými bicykly předali do rukou policistů. Za přečin krádeže v době nouzového stavu hrozí dvaadvacetiletému muži trest odnětí svobody až na dobu 8 let.

V úterý 12. května krátce před druhou hodinou ranní spatřil operátor městského kamerového systému na Husově třídě muže, který právě poškozoval dopravní značku. Značku se mu podařilo vyvrátit a pohodit ji na zem. Poté nasedl na jízdní kolo a odjížděl do ulic Pražského předměstí.

V té době se již po stopách cyklisty vydaly hlídky městské policie. Strážníkům se podařilo muže na jízdním kole odpovídajícího popisu zastavit nedaleko. Mladý muž u sebe neměl žádné osobní doklady, navíc se snažil pro strážníky vytvořit si smyšlenou totožnost. Nakonec však šel s pravdou ven.

Jak se ukázalo, dvaadvacetiletý muž z Jindřichohradecka měl v úterý ráno na svědomí kromě poškozené dopravní značky hned tři krádeže jízdních kol v hodnotě téměř 30 tisíc korun.

Strážníci předali muže i s dvěma jízdními koly do rukou policistů na Obvodním oddělení Policie ČR – město v ulici Tř. 28. Října.

 

Autor / zdroj: Věra Školková

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Včelám se na radnici daří

Čtyři úly včel byly na střechu radnice umístěny v dubnu 2013. Jeden úl má v současnosti asi 80 000 dělnic, 1500 trubců a jednu matku, která je takovou

Post

Další ročník soutěže Rozkvetlé město je v plném proudu

Pro všechny milovníky okrasných rostlin a barevně voňavého prostředí připravily České Budějovice další ročník soutěže Rozkvetlé město s několika novin

Post

V Táboře bylo otevřeno nové odběrové centrum pro dárce krve

Každý čtvrtek celkem 60 lidí. Třicet dopoledne a stejný počet odpoledne. S takovou kapacitou počítá nové odběrové centrum pro dárce krve v Táboře.

PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě