AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
10.3.2019

Podezřelé chování prozradilo alkohol za volantem

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Jedenatřicetiletý muž z Českých Budějovic usedl v neděli nad ránem za volant osobního vozidla. Předtím se však značně posilnil alkoholem. Strážníkům jej prozradilo jeho podezřelé chování. Orientační dechová zkouška na alkohol u řidiče ukázala alarmující výsledek 1, 73 ‰.

V neděli 10. března krátce po třetí hodině ranní prováděla hlídka městské policie v městské lokalitě Čtyři Dvory. V ulici Oskara Nedbala strážníci před sebou spatřili stojící vozidlo zn. Škoda s rozsvícenými světly. Ve chvíli, kdy se k němu přiblížili, náhle světla zhasla a na sedadle řidiče se krčila mužská postava. Strážníci pokračovali v jízdě, když spatřili, jak se vozidlo rozjíždí. Podezřelé chování řidiče strážníky přimělo vozidlo zastavit. Jak se vzápětí ukázalo, muž za volantem měl dobrý důvod vyhnout se setkání se strážci zákona. Strážníci totiž při jednání s řidičem ucítili alkohol. Jedenatřicetiletý muž přiznal, že se před jízdou posilnil i tvrdým alkoholem. Podrobit se orientační dechové zkoušce na alkohol však odmítl. Když strážníci na místo přivolali hlídku Policie ČR, řidič si své rozhodnutí rozmyslel. Na výzvu policistů orientační dechovou zkoušku na alkohol nakonec podstoupil. Na displeji přístroje se ukázal alarmující výsledek 1,73 ‰ alkoholu.

Policisté následně řidiči zakázali další jízdu a celý případ si převzali k dalšímu šetření. Muže nyní čeká sdělení obvinění z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Autor / zdroj: Mgr. Věra Školková

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Úprava záchytného parkoviště Na Dlouhé louce je dokončena

Nová parkovací stání pro osobní vozidla vznikla na ploše, kde byly dosud odstavovány kamiony. Došlo tam k rozšíření stávajícího parkoviště.

Post

Zlivský sportovní den vyvrcholil tradičním štafetovým maratonem

Sportem oslavili ve středu 8. května státní svátek Dne vítězství obyvatelé Zlivi na Českobudějovicku. Na městský stadion při této příležitosti dorazil

Post

Táborsko doma s Ústím přišlo o všechny body

Táborsko nepotvrdilo roli favorita, kterým bylo podle sázkových kanceláří a doma ztratilo důležité tři body, protože s Ústím nad Labem prohrálo 2:3.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA