AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
9.3.2019

Celostátně hledaného muže předali strážníci do rukou policistů

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Díky dobré místní znalosti a povědomí o celostátně hledaných osobách se v pátek odpoledne podařilo českobudějovickým strážníkům vypátrat devětadvacetiletého muže z Prachaticka.

V pátek 8. března v půl páté odpoledne prováděla hlídka městské policie běžnou kontrolní činnost v okolí vlakového a autobusového nádraží. Ve Dvořákově ulici strážníci spatřili muže, jenž se nápadně podobal fotografii figurující v pátrací databázi Policie ČR.

Strážníci proto muže zastavili a přistoupili ke kontrole jeho totožnosti. Jejich správná domněnka se vzápětí potvrdila. Jednalo se o devětadvacetiletého muže z Prachaticka, po kterém policisté vyhlásili celostátní pátrání. Strážníci proto muže převezli na Obvodní oddělení Policie ČR Tř. 28. Října, kde ho předali do rukou přítomných policistů k dalšímu opatření.

Autor / zdroj: Mgr. Věra Školková

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Úprava záchytného parkoviště Na Dlouhé louce je dokončena

Nová parkovací stání pro osobní vozidla vznikla na ploše, kde byly dosud odstavovány kamiony. Došlo tam k rozšíření stávajícího parkoviště.

Post

Zlivský sportovní den vyvrcholil tradičním štafetovým maratonem

Sportem oslavili ve středu 8. května státní svátek Dne vítězství obyvatelé Zlivi na Českobudějovicku. Na městský stadion při této příležitosti dorazil

Post

Táborsko doma s Ústím přišlo o všechny body

Táborsko nepotvrdilo roli favorita, kterým bylo podle sázkových kanceláří a doma ztratilo důležité tři body, protože s Ústím nad Labem prohrálo 2:3.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA