AKTUÁLNĚ / Doprava

12.5.2009

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Turisté budou v Nové Bystřici chodit po opravených silnicích

Město Nová Bystřice zrekonstruovalo za sedm milionů korun téměř dva kilometry místních komunikací. Ty jsou významné zejména pro turisty.

Post

Jihočeská komorní filharmonie pod širým nebem na zámku Blatná

Letní sezóna se blíží ke konci, ale Centrum kultury a vzdělávání Blatná přichystalo na první zářijovou sobotu koncert JIHOČESKÉ KOMORNÍ FILHARMONIE po

Post

Lipno dětem aneb Den s integrovaným záchranným systémem

V sobotu 5. září 2015 bude Lipno nad Vltavou v době od 10 do 16 hodin patřit dětem a dospělým, kteří se zajímají o práci hasičů, policistů, zdravotník

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu