AKTUÁLNĚ / Doprava

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

12. 5. 2009 12:11:42
PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax


VÍCE Z REGIONU

Dynamo utržilo na Spartě čtyřgólový debakl

Jihočeši prohráli na pražské Letné vysoko 0:4, když se dvakrát trefili David Lafata a Bořek Dočkal.

V seriálu SkiTour nebude chybět ani Kašperská 30

Velkou novinku má pro sezonu 2015 přichystanou největší seriál závodů v běhu na lyžích SkiTour, který vstoupí do svého osmého ročníku a do něhož patří i Kašperská 30: prolog celé sezony obstará noční závod s čelovkami.

Návštěvníci plesu podpoří mladé handicapované sportovce z Lipenska

Své handicapované kamarády a sousedy podpoří lidé, kteří 29. listopadu navštíví I. ples občanů a podnikatelů Lipenska, jenž se od 20 hodin uskuteční ve Wellness Hotelu Frymburk.

Písecké sídliště Portyč čeká poslední etapa jeho revitalizace

Obyvatelé nejlidnatějšího píseckého sídliště Portyč se mohou těšit na další nové chodníky, hřiště nebo parkovací místa.

DOPORUČUJEME

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?
Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu