AKTUÁLNĚ / Doprava

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

12. 5. 2009 12:11:42
PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax


VÍCE Z REGIONU

Autorka slavných filmů, seriálů a knih Markéta Zinnerová se dočkala ocenění

Spisovatelka, scénáristka, bývalá televizní dramaturgyně Markéta Zinnerová se dočkala významného ocenění. V rámci oslav 28. října převzala z rukou Jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly v Alšově Jihočeské galerii cenu ZLATÁ ŠUPINA.

Xterra Trail Run – běžecká výzva pro všechny

Druhou listopadovou sobotu se bude v Prachaticích konat druhý ročník zajímavého běžeckého závodu. 8. listopadu se v Prachaticích uskuteční terénní běh pod názvem Xterra Trail Run.

Hokej 1.liga: Ve šlágru kola Chomutov porazil Třebíč, Havlíčkův Brod v derby podlehl Jihlavě

Chomutov porazil v prodloužení Třebíč a snížil jeho náskok na čele tabulky. Jinak toto kolo nepřineslo žádný nečekaný výsledek.

V Husově kolonii v Českých Budějovicích mění územní plán

Zveřejněný návrh změny územního plánu v Husově kolonii v Českých Budějovicích předpokládá jiný způsob využití pozemků stávajících zahrádek.

DOPORUČUJEME

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?
Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu