AKTUÁLNĚ / Doprava

12. 5. 2009 12:11:42

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Pomozte svým pohybem handicapovaným. Birell jízda vrací do sedla a právě míří na Šumavu

V sobotu 4. července v Modravě a v neděli 5. července na Kvildě můžete pomoci svým pohybem šesti handicapovaným lidem vrátit se zpátky na kolo.

Post

ČEZ Triatlon Tálín 2015 přivítá děti, dospělé i hendikepované

Až 200 účastníků očekávají v sobotu 4. července organizátoři na startu ČEZ Triatlonu Tálín 2015. Otevřený závod je určen dětem, dospělým i hendikepova

Post

Jihočeské památky zvou na nové výstavy, prohlídky pro děti, divadla i koncerty

Na začátku prázdnin nabízejí jihočeské památky nové kulturní aktivity. Dětské prohlídky v Nových Hradech, speciální výklady na hradě Landštejn, nové v

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu