AKTUÁLNĚ / Doprava

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

12. 5. 2009 12:11:42
PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax


VÍCE Z REGIONU

Tábor pořádá festival Naše chutě

Festival táborské gastronomie s názvem Naše chutě proběhne v neděli 17. 8. od 11:00 v prostorné zahradě restaurace Střelnice na starém městě v Táboře. Návštěvníci budou mít možnost zakoupit a ochutnat jídla z deseti táborských restaurací, která budou uvařena ze surovin od místních farmářů a výrobců.

České Budějovice podporují "tankovací stanice pro motýly"

V těchto dnech je nejlepší doba na pozorování motýlů, právě nyní jsou totiž jejich počty největší. Na svahu k Vltavě je neposečená louka, která poskytuje motýlům příležitost k dočerpání sil v městském prostředí.

Klášter Zlatá Koruna na týden rozkvete

Bývalý cisterciácký klášter Zlatá Koruna láká na začátek druhé poloviny prázdnin na novou výstavu. Květinová aranžmá nazvaná Kytka s kytkou budou od 2. do 9. srpna 2014 zdobit hlavní prohlídkovou trasu kláštera. Vernisáž se uskuteční v pátek 1. srpna 2014 od 17:30 hodin. Klášter bude díky výstavě otevřen mimořádně také v pondělí 4. srpna.

Medaile nabízí výhled na neporušené krásy Šumavy

Česká mincovna pokračuje v nové sérii „Rozhledny“ a po perle Jizerských hor Štěpánce vydává druhou medaili s motivem Josefovy věže na Kleti.

DOPORUČUJEME

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?
Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu
Realitní portál pro jižní Čechy
Internetový portál pro prodej a pronájem nemovitostí z celého regionu jižních Čech. Veškeré nabídky jsou pouze od realitních kanceláří a agentur a jsou inzerovány a spravovány přímo těmito realitními kancelářemi a agenturami. Tímto je zaručena co nejvyšší aktuálnost a platnost nabízených inzerátů.

REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.jihoceskenemovitosti.cz www.avon-registrace.eu www.wwwdesign.cz