AKTUÁLNĚ / Doprava

12. 5. 2009 12:11:42

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Čtvrtý ročník Hořických trhů opět nabídne řemeslné, kulinářské či hudební umění

Výrobky ze dřeva, vlny, skla, keramiku, bižuterii, svíčky, šperky, med, karamel, sýry, bylinky... To a mnohem více naleznou v sobotu 8. srpna lidé na

Post

Českobudějovická ulice Ke Studánce bude uzavřena

Českobudějovická ulice Ke Studánce v prostoru mezi křižovatkami s ulicemi Doubravická a Pod Lomem zůstane od 7. srpna do 20. října 2015 úplně uzavřena

Post

Po celý srpen můžete v českobudějovickém Géčku navštívit interaktivní výstavu Poznávej s Igráčkem

Velkou dávku zábavy slibuje interaktivní výstava Poznávej s Igráčkem, která bude 2. srpna zahájena v Nákupním centru Géčko v Českých Budějovicích.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu