AKTUÁLNĚ / Doprava

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

12. 5. 2009 12:11:42
PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax


VÍCE Z REGIONU

Kraj vyčlenil pro Jihočeskou záchrannou brigádu kynologů 270 tisíc korun

Celkem 270 tisíc korun vyčlenil letos kraj pro Jihočeskou záchrannou brigádu kynologů (JČZBK). Z toho 140 tisíc půjde na zkvalitnění přípravy členů JČZBK na zásahy při záchranných pracích – hledání pohřešovaných, či utonulých osob.

V Prachaticích dokončili výstavbu hokejbalového hřiště

V Prachaticích vyrostlo v parku Mládí nové venkovní hokejbalové hřiště. V zimních měsících se jeho povrch zaleduje a bude sloužit pro veřejné bruslení. Výstavba hřiště si vyžádala 21,4 milionů korun, z toho 15,5 milionů pokryje dotace z ROP Jihozápad.

Po pátečním koncertu v depu následuje sobotní Den otevřených dveří Dopravního podniku města České Budějovice s přehlídkou veteránských autobusů

Již tento pátek od 19 hodin se uskuteční unikátní rocková party v netradičním prostředí autobusového depa českobudějovického dopravního podniku.

Stezka korunami stromů Lipno čeká miliontého návštěvníka

Stezka korunami stromů Lipno se během tří let zařadila mezi největší turistická lákadla Česka.

DOPORUČUJEME

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?
Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu