AKTUÁLNĚ / Doprava

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

12. 5. 2009 12:11:42
PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax


VÍCE Z REGIONU

Mladí technici a řemeslníci jsou pokladem trhu práce

Na trhu práce je fatální nedostatek mladých techniků a řemeslníků. Strojírenství, elektroenergetice a dalším podobně technicky zaměřeným odvětvím, hrozí již zcela reálně v souvislosti s přirozenou generační obměnou zaměstnanců personální krize.

Kapela MIG 21 pokřtila nové ALBUM. Deska vychází po deseti letech, na její vydání navazuje ALBUM TOUR

Hudební skupina MIG 21 vydává po desetileté pauze své čtvrté řadové ALBUM. U této příležitosti proběhl v pražské Galerii DOX netradiční křest ve formě vernisáže. Byla zde k vidění celá řada uměleckých děl: fotografie a historické záznamy vzniku textů písní této pražské chlapecké a striptérské skupiny z Prahy 5 Smíchova, loď Paprika a hlavně výšivka, která je i obalem ALBA.

Táborská knihovna žije Tabookem, Týdnem knihoven a Listováním

Třetí ročník festivalu malých nakladatelů Tabook knihovnu samozřejmě zajímá, podílí se na jeho organizaci a zajišťuje část programu.

Neděle v klášteře Zlatá Koruna bude patřit dětem

Klášter Zlatá Koruna bude v neděli 5. října 2014 patřit především dětem. Od 12 hodin tam začne program nazvaný Orbis pictus v živých obrazech. Návštěvníky čekají ukázky řemesel, speciální prohlídky pro rodiče s dětmi, pracovní dílny a vernisáž výstavy.

DOPORUČUJEME

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?
Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu