AKTUÁLNĚ / Doprava

12.5.2009

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kateřina Baťková z Gymnázia Český Krumlov vybojovala prvenství v celorepublikové výtvarné soutěži

Dalším úspěchem v oblasti výtvarného umění se může pochlubit Gymnázium Český Krumlov.

Post

Vánoční prodejní výstava v Písku otevře třináctý ročník

Potřinácté bude hostit písecké Kino Portyč dvanáctidenní benefiční akci, kterou pořádá stavební firma KOČÍ a.s. Návštěvníci zakoupením rukodělných výr

Post

Hokejové utkání doprovázel střet mezi fanoušky Českých Budějovic a Jihlavy

V sobotu 10. října dohlížely hlídky městské policie v součinnosti s Policií ČR na pohyb fanoušků, čekajících na nastávající hokejové utkání mezi ČEZ M

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu