AKTUÁLNĚ / Doprava

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

12. 5. 2009 12:11:42
PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax


VÍCE Z REGIONU

Muž, který zanechal dopis na rozloučenou, byl nalezen strážníky

Ve středu bylo vyhlášeno pátrání po osobě, která zanechala dopis na rozloučenou s úmyslem spáchat sebevraždu.

Díla Bohumila Böhma jsou k vidění v budově českobudějovické radnice

Od tohoto týdne je v prostorách budovy radnice, konkrétně na ochozu ve třetím patře, k vidění celoroční výstava věnovaná architektuře pod názvem Bohumil Böhm a České Budějovice.

České Budějovice požádají o dotaci na obnovu výměníku

Nutná rekonstrukce výměníkové stanice ZŠ Grünwaldova předpokládá náklady kolem pěti milionů korun, proto se město, jako zřizovatel školy, bude ucházet o dotaci prostřednictvím Státního programu na podporu úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie - EFEKT 2015.

Rodinné centrum Kapřík v Třeboni bude opět otevřeno

Rodinné centrum Kapřík v Třeboni zahájilo provoz na konci května loňského roku. V zimních měsících si personální změny na postu koordinátorky vyžádaly provozní přestávku.

DOPORUČUJEME

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?
Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu