AKTUÁLNĚ / Doprava

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

12. 5. 2009 12:11:42
PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax


VÍCE Z REGIONU

Vlastníky památek v Českých Budějovicích čeká dotazník

Majitelé památek se mohou opět zapojit do Programu regenerace městské památkové rezervace České Budějovice v roce 2015 a čerpat z finančního příspěvku města a státu. Jejich případný zájem prozkoumá anketní dotazník.

Třetí ročník závodu Železný adiktolog proběhne znovu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích

V pořadí již třetí ročník amatérského triatlonového závodu Železný adiktolog se bude konat tuto sobotu v Českých Budějovicích. Pořádá ho občanské sdružení PREVENT pod morální záštitou Rady města České Budějovice.

Druhý mezinárodní sklářský workshop ve Vimperku

Na loňský první úspěšný mezinárodní sklářský workshop naváže letos od středy 23. do neděle 27. července další letní setkání sklářských výtvarníků a milovníků skla ve vimperské sklárně Jiřího Kozla a v brusírně Jaroslava Zedníka. Workshop je tematicky věnován výtvarným dílům, která spojují sklo a různé kovy.

Vltava zahraje s novým saxofonistou na letních scénách

Legendární skupina Vltava připravuje v příštích dnech tři vystoupení na letních pódiích. Již tento čtvrtek 24.7. navštíví kapela České Budějovice, v příštím týdnu bude koncertovat v Plzni a v Praze.

DOPORUČUJEME

Realitní portál pro jižní Čechy
Internetový portál pro prodej a pronájem nemovitostí z celého regionu jižních Čech. Veškeré nabídky jsou pouze od realitních kanceláří a agentur a jsou inzerovány a spravovány přímo těmito realitními kancelářemi a agenturami. Tímto je zaručena co nejvyšší aktuálnost a platnost nabízených inzerátů.
Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?
Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.wwwdesign.cz www.jihoceskenemovitosti.cz