AKTUÁLNĚ / Doprava

12.5.2009

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

ZOO Tábor připravuje vánoční krmení

Vánoční svátky si bez dárků už ani nedokážeme představit. Lidé se obdarovávají nejen navzájem, stále častěji myslí i na své souputníky ze zvířecí říše

Post

Muzeum fotografie a MOM představuje tvorbu jindřichohradeckého fotografa Jiřího Vetýšky

V Muzeu fotografie a moderních obrazových médií v Jindřichově Hradci je k vidění výstava jindřichohradeckého fotografa Jiřího Vetýšky.

Post

Zájemci o studium na SUPŠ sv. Anežky České mají poslední týden na podání přihlášek

Na Střední uměleckoprůmyslové škole sv. Anežky České v Českém Krumlově mají zájemci o studium poslední týden na podání přihlášek do prvního kola přijí

Reklama

www.krampuskaplice.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu