AKTUÁLNĚ / Doprava

U vážné dopravní nehody na Strakonicku zasahoval vrtulník

12. 5. 2009 12:11:42
PŘEŠŤOVICE

Vrtulník zasahoval dnes před desátou hodinou dopolední u vážné dopravní nehody osobního automobilu u Přešťovic na Strakonicku. Řidič vozidla vyjel ze zatím neznámých příčin na silnici ve směru na Dobev do protisměru.

„Zde vyjel do příkopu a následně narazil do stromu. Jeho zranění byla vážná a vrtulník ho transportoval do nemocnice v Českých Budějovicích,“ uvedla mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Místo nehody je s opatrností průjezdné. Od časného rána tak jde už o druhou vážnou nehodu na Strakonicku. Před jednou hodinou po půlnoci havaroval do stromu automobil nedaleko Volyně. Na místě byli tři zranění lidé, z toho jeden těžce, který byl rovněž transportován na ARO do českobudějovické nemocnice.

Autor / zdroj: Mediafax


VÍCE Z REGIONU

U příležitosti uctění 590. výročí Žižkovy smrti se v Trocnově sešli tři hejtmani

Hejtman Jan Žižka z Trocnova jako kamenná socha. Starosta dobrovolných hasičů na jihu Čech Václav Žižka převlečený za tohoto husitského hejtmana. A Jiří Zimola, coby současný hejtman. Ti všichni se sešli v Památníku Jana Žižky z Trocnova

Dynamo i v oslabení vyválčilo bod v Jablonci

Když byl v 15. minuty vyloučen po druhé žluté kartě Jan Vošahlík, nevypadalo to s nadějemi Jihočechů na bodový zisk na půdě favorizovaného Jablonce dobře. Jenže Dynamo se semklo, bojovalo jako jeden muž, dvakrát mu pomohla branková konstrukce a nakonec si ze severu Čech odvezlo cenný bod za bezbrankovou remízu.

Velešínská střední odborná škola ušetří díky novému zateplení statisíce korun ročně

Nejvýznamnější investice v novodobé historii školy. Řeč je o kompletním zateplení budov Střední odborné školy strojní a elektrotechnické Velešín, na kterém se od začátku prázdnin pracuje naplno. Obrovské úniky tepla školu trápily mnoho let, náklady na vytápění byly vysoké a zbytečně blokovaly další investiční akce. Tomu je ale nyní konec.

Osmé centrum Mamma HELP zahájilo činnost

„Přišly jsme vám zazpívat písničky z pohádek, aby se tady ženy cítily jako v pohádce.“ Toto přání vyslovily děti ze ZŠ Máj 1. v Českých Budějovicích, které přišly zazpívat na slavnostní otevření osmého centra Mamma HELP v České republice.

DOPORUČUJEME

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?
Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu