AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
21.7.2020

Zastávky MHD na Senovážném náměstí a jejich okolí se vylepší

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Prostor před zastávkami městské hromadné dopravy na Senovážném náměstí i před Metropolem v Českých Budějovicích čeká na svoji obnovu.

“Plochy současných zastávkových pruhů  jsou v nevyhovujícím stavu, proto dojde k jejich vybourání a nahradí je betonové panely, které se už v praxi osvědčily. Zároveň dojde k frézování navazující komunikace v úseku mezi ulicemi Dukelská a Žižkova. Upraveny budou i sousedící chodníkové plochy. Součástí této realizace je také obnova veřejného osvětlení a nasvětlení přechodu přes Lidickou ulici v křižovatce s ulicí Dukelská,“ říká k chystané investici za 9,4 miliony korun náměstek primátora Petr Holický.

Práce budou zahájeny pravděpodobně na přelomu srpna a září a skončí v listopadu 2020.

Autor / zdroj: Jitka Welzlová

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Chodník v ulici Josefa Lomského bude opraven

Kompletní obnovy se dočká chodník v ulici Josefa Lomského v Suchém Vrbném.

Post

Kopytníci v ZOO Tábor využívají v letním horku speciální „drbátka“

Léto, sluncem rozpálený vzduch a spousta obtížného hmyzu. I to patří k prázdninám a dovoleným. A zatímco člověk, když si potřebuje poškrabat svědící k

Post

Cizinec za volantem nadýchal téměř 2 ‰ alkoholu

Muž, přicházející a usedající za volant osobního vozidla stojícího na benzinové čerpací stanici v ulici Na Dlouhé louce, vzbudil v neděli nad ránem po

PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě