AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
10.4.2019

Záchytné parkoviště v Českých Budějovicích nabídne 438 míst

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Práce na rozšíření záchytného parkoviště v Jírovcově ulici byly v těchto dnech zahájeny předáním staveniště. „Stavba by měla trvat, pokud nedojde k nějakým komplikacím, 120 dní. S dokončením počítáme v srpnu. Na místě vznikne dalších 257 míst a celkový počet stání tak bude 438. Cena této etapy je 17,6 milionu korun,“ uvedl náměstek primátora Petr Holický.

Nově tam vzniknou komunikace a zpevněné plochy. „Parkovací stání budou s betonovou vegetační dlažbou, komunikace z asfaltového betonu a krátké chodníkové trasy z betonové zámkové dlažby. Odvodnění ploch je zajištěno pomocí vsakovacích příkopů. Součástí parkoviště jsou také přístřešky pro jízdní kola, oplocení, svislé dopravní značení i odstranění stávajícího ocelového přístřešku. Provedena bude také náhradní výsadba,“ přibližuje náměstek. V průběhu realizace dále dojde k uložení chrániček, podzemních a datových kabelů pro závory, platebních terminálů a kamer.

Autor / zdroj: Jitka Welzlová

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Další část stavby D3 byla zahájena

Nový úsek dálnice D3 Úsilné - Hodějovice o délce 7,2 kilometru zkompletuje obchvat Českých Budějovic. Po celé jeho dvacetikilometrové délce se řidiči

Post

Budějovice padly s Chomutovem a přišly o poslední naději na postup

V osmém kole baráže Motor podlehl Pirátům z Chomutova a přišel i o teoretickou naději na postup do extraligy.

Post

Pardubice otočily v koncovce zápas na Kladně

Třetí barážový zápas proti Pardubicím se z kladenské strany nevyvíjel špatně, ale měl pro domácí hořký konec. Inkasovali třikrát během posledních pěti

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA