KULTURA / Knihy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
27.8.2018

Knihovna v Soběslavi nabídne autorské čtení i tvůrčí dílnu

SOBĚSLAV

Středa 29. srpna bude v městské knihovně v Soběslavi patřit dětské tvůrčí dílně a autorskému čtení. To se tady uskuteční od 17 hodin.

Olga Černá představí svou knihu "Z domu i zahrady" o Matějovi a Hance a jejich napínavých zážitcích z velkého starého domu a rozlehlé zahrady. Prasklinu ve zdi tu obývá tajuplné zvíře, mrkev roste do neuvěřitelných rozměrů, myšák Myšel dokáže pomoct tátovi s prací na počítači.

A to zdaleka není všechno. Eva Volfová, která ilustrace k této knize vyšila, připraví pro děti tvůrčí dílnu „schovávačku“.

Co že to bude? Nechte se překvapit a přijďte ve středu 29. srpna v 17 hodin do knihovny.

Autor / zdroj: -red-

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Výstava Exlibris v Třeboni

Výstava Exlibris do 24. února v přízemí Domu Štěpánka Netolického představuje výběr z vítězných děl Mezinárodní soutěže exlibris FISAE v Praze.

Post

Úzkokolejky Jindřichův Hradec pořádají již pátý ples

Úzkokolejky Jindřichův Hradec pořádají již pátý ples v jedinečných historických prostorách Státního hradu a zámku Jindřichův Hradec. Zámecký ples se i

Post

Téměř miliónová škoda po požáru domu v obci Chlum

Druhého ledna přesně v půl páté ráno přijalo Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje informaci o požáru v Křemži, části obce Chlum.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA